Image
Top
Menu

Team

Wie zijn Bureau Touché?

Niko Moreno Ruiz
Geboren en getogen in Nijmegen en fan van het Rood, Zwart en Groen. Jeugdheld is echter Gaizka Mendieta die uitkwam voor het Spaanse Valencia CF. Niko trekt graag met zijn backpack van Kathmandu tot Moskou en van New York naar Nairobi om sportwedstrijden te bezoeken.

Contactgegevens:
06 – 30 65 26 01
niko@bureau-touche.nl

 

Anton Woldhek
Probeerde vroeger de nieuwe Patrick Rafter te worden, volgt werkelijk alle sporten en wint praktisch iedere sportquiz.  Anton wordt geraakt door de emoties die sport losmaakt en het samenspel tussen sporter en fans. Geniet van uitzinnige fans en de geëmotioneerde reacties van sporters.

Contactgegevens:
06 – 51 49 85 81
anton@bureau-touche.nl

  
Tieche van Lotringen
Het brein achter onze campagnes. Tieche is de schakel tussen data en creatie. Maakt er een sport van om keer op keer nieuwe inzichten te vinden in de databases. Wanneer ze niet in de data gedoken zit, kun je haar eigenlijk altijd vinden op een volleybalveld.

Contactgegevens:
tieche@bureau-touche.nl

Kaj Hombergen
Deze basketballiefhebber denkt in content. Non-stop bezig om voor klanten als New Heroes, Indoor Brabant en NK Tennis campagnes te ontwikkelen en tot in detail uit te voeren. Kaj is net terug uit California waar hij zijn liefde voor social media en basketbal nog een extra boost gaf.

Contactgegevens:
kaj@bureau-touche.nl

Max Mol
Na eerst als wielrenner de nationale top bestormd te hebben, demarreert Max Mol nu ook de sportmarketing-wereld in. Met een afstudeerstage bij Team LottoNL-Jumbo achter de rug en een diploma op zak is hij er meer dan klaar voor een plek in ons team te veroveren.

Contactgegevens:
max@bureau-touche.nl

Kim Kruidenier
Geen uitdaging is projectmanager Kim te groot. Deze freelancer is inmiddels niet weg te denken uit onze vaste opstelling. Of het nu gaat om een survivalrun in Bakkeveen, een hippisch evenement in Den Bosch of een lancering op Papendal; met Kim aan onze zijde weten we zeker dat het goed komt.

Contactgegevens:
kim@bureau-touche.nl